Wybierz obszar w którym chcesz ze mną pracować:

Biznesowy

Zawodowy

Prywatny

Katarzyna Niedzielska-Czyż

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Doktor nauk prawnych, bachalor of german and polish law, dyplomowany trener, certyfikowany coach ICF (w stopniu ACC), Master of Businees Administration nieustannie dążę do rozwoju. Łączę wiedzę i doświadczenie zdobytą jako prawnik, członek rad nadzorczych, doradca w biznesie z pasją do fascynacji człowiekiem. Liczne szkolenia, sesje, wykłady w Polsce jak i za granicą pozwalają na nietuzinkowe pobudzenie ludzi do refleksji w życiu zawodowym jak i osobistym. Ukończyłam wiele warsztatów z komunikacji, asertywności, z technik oddechowych jak i relaksacyjnych. Wykorzystując zdobyte dotychczas doświadczenia pracuję z ludźmi na wielu płaszczyznach tak aby mogli z większą łatwością wdrożyć, zaakceptować proces zmiany i dążyć do rozwoju osobistego.  

TRENER BIZNESU

Niezwykle cenię sobie współpracę z firmami, w których mam możliwość świadczyć usługi doradcze jednocześnie wspomagając je w procesach wdrażających zmiany. Wspieram przedsiębiorców, menadżerów, kierowników każdego szczebla na różnych etapach rozwoju zawodowego. W jaki sposób świadome kierować własnym rozwojem, ścieżką oraz karierą przedstawiam w sposób niekonwencjonalny, motywujący oraz inspirujący. Kieruję się zasadą holistycznego podejścia do klienta, dlatego też szkolenia, wykłady, sesje dopasowane są w zależności od problemów, potrzeb, wyznaczonego celu.  Wspieram procesy rozwoju kompetencji, zwiększenia efektywności, skuteczności, kreatywności, potencjału poprzez zarządzanie równowagą, harmonią, pobudzając indywidualne zasoby wewnętrzne. Od przeszło 9 lat przeprowadzam szkolenia z zakresu kompetencji miękkich. 3000 godzin szkoleniowych, 1000 godzin coachingowych, kilka tysięcy przeszkolonych osób ale przede wszystkim niezwykłych spotkań z ludźmi.

WYKŁADOWCA MOTYWACYJNY

Prowadzę wykłady motywacyjne oparte przede wszystkim na własnym doświadczeniu oraz na wiedzy uzyskanej z książek, warsztatów czy szkół. Moje doświadczenie to w pierwszej kolejności zdobycie upragnionych tytułów naukowych, zawodu, statutu społecznego i  materialnego po czym uświadomienie sobie, że nie jest to droga prowadząca do harmonii i szczęścia. Miałam tę niezwykłe szczęście trafić w odpowiednim czasie na odpowiednich ludzi. Doświadczyłam i nauczyłam się pracy z  własnym ciałem, słuchając, reagując i dojrzale podejmując decyzje zgodne już tylko z samą sobą. Dzielę się tym jak to zrobiłam, które książki, jaka wiedza, a przede wszystkim dzięki jakim narzędziom osiągnęłam dzisiaj stan harmonii, spójności i radości z tego co myślę, czuję i robię. Bardzo cenię sobie słowo balans, równowaga i przestrzeń. A są to pojęcia, które dzisiaj w XXI wieku są dla wielu jedynie teorią i trudnym do osiągnięcia celem. Nieustannie bowiem chcemy więcej, szybciej i skuteczniej. Podczas szkoleń, wykładów staram się przekazać swoje doświadczenie, autentyczność oraz zainspirować ludzi do osiągnięcia równowagi w życiu.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

9 lat

doświadczenia, praktyki w zakresie szkoleń z kompetencji miękkich

3000 godzin

przeprowadzonych wykładów, szkoleń

1000 godzin

sesji, konsultacji indywidualnych

Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Wspieram, świadczę usługi doradcze z szeroko pojętego zarządzania biznesem. Prowadzę szkolenia otwarte oraz zamknięte, wskazując paletę możliwości procesu przemiany, rozwoju. Od ponad 20 lat prowadzę wykłady motywacyjne, wskazuję, jak można nieustannie rozwijać swoje zainteresowania, realizować cele, spełniać marzenia. Spotkania z wykorzystaniem wiedzy psychoterapeutycznej, coachingowej,  pasji do jogi, pracy z ciałem to mój sposób na wsparcie osób indywidualnych. Zapraszam serdecznie na moje szkolenia, otwarte jak i zamknięte oraz sesje indywidualne.

Zainteresowania

PASJONATKA JOGI

Jak zaczęła się moja przygoda z jogą? Jak na typowego prawnika przystało, moje ciało było i nadal jest nieco sztywne – szczególnie kolana i stawy miałam wręcz „zabetonowane”. Po kilku latach ćwiczeń, rozwoju i odkrywaniu jogi  we własnym tempie mogę powiedzieć: joga to niesamowita siła i moja wielka pasja. Jestem głęboko przekonana, że joga bardzo mocno wpłynęła na moje życie, wówczas, gdy tego najbardziej potrzebowałam.  Dała mi coś najważniejszego w życiu: spójność, spokój, harmonię, a przy tym siłę, energię, to coś co pozwala pokonywać codzienne trudności a jednocześnie panować nad swoimi słabościami, ciałem, duchem i myślami. Są i efekty uboczne takie jak: smukła sylwetka, zdrowy kręgosłup, wzmocnienie kondycji, umiejętność oddychania, czy cudowne rozmowy o życiu i nie tylko w przerwach między assanami. Jogę polecam każdemu, kto chce osiągnąć spokój, harmonię oraz zdobyć niesamowitą energię.

PASJONAT KSIĄŻEK

Jestem osobą wychowaną z książką i na książkach. Ten kto mnie zna, wie że książka jest moim nieodłącznym elementem w domu, na uczelni, szkoleniach, podczas prowadzonych zajęć czy w podróży. Uwielbiam czytać, ale i inspirować innych skonsumowaną lekturą. Każda przeczytana pozycja pozwala mi na jeszcze lepsze zrozumienie tego świata jednocześnie uzupełniając wiedzę w danej sferze. W szczególności cenię sobie literaturę faktu, biografie oraz tak zwane podręczniki rozwoju osobistego. Synergiczność tych gatunków pozwala mi na odkrycie ludzkich losów, analizę i tłumaczenie ich zachowań.  Zdecydowanie jest to fascynująca podróż i niekończąca się inspiracja do rozwoju.