Szkolenia zamknięte

Energia 

Działanie

Inspiracja

Kompetencje miękkie

Szkolenie skierowane do osób, które chciałby posłuchać o umiejętności odpoczynku, odpuszczania, tworzenia przestrzeni, umiejętności zdystansowania się do codzienności życia i o sztuce prawdziwego relaksu. Dzięki warsztatowej formie uczestnicy szkolenia poznają niektóre techniki mindfullness, otrzymają sporą dawkę inspiracji i umiejętności panowania nad energiami (fizyczną, emocjonalną, intelektualną i duchową) oraz z pewnością dozę humoru i dobrej zabawy… – „bo w życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę – ale by nauczyć się tańczyć w deszczu!”.

Celem szkolenia jest podniesienie świadomości w aspekcie zarządzania energią. Człowiek dysponuje czterema energiami: fizyczną (jaki pokarm przyjmuje, woda, tlen, sport, sex, itp) energią emocjonalną (jakie tworzy związki z ludźmi, rodzaje relacji, ich poziom), energią intelektualną (jak szybko się uczy, w jakim stopniu jest kreatywny i twórczy) oraz energią duchową (w co wierzy i na ile wiara pomaga mu w życiu) . Celem szkolenia jest stworzenie czasu, przestrzeni i ćwiczeń które pomogą określić poziom energii oraz pozwolą na podjęcie decyzji – w jakim obszarze należy się wzmocnić, tak by maksymalnie wykorzystać swoje zasoby i czas.

Szkolenie skierowane jest do każdego, kto czuje się wieczorami zmęczony, kto nie ma siły na kolejne relacje – bo ludzie i tak „zawsze mnie zranią”, dla każdego kto chciałby rozwijać się duchowo i poznać możliwości funkcjonowania naszego kreatywnego i otwartego umysłu.

Wiesz, że szczęście jest kompetencją, którą można rozwijać?
Wiesz o tym, że bycie szczęśliwym się opłaca…ale dosłownie – finansowo?
Wiesz o tym, że szczęścia można się nauczyć?
Wiesz, że szczęście to nie tylko wieczny uśmiech i ślepota na to, co mniej fajne?
Wiesz, że …

No właśnie, ciekawe ile wiesz o szczęściu? My cały czas odkrywamy nowe pokłady wiedzy, badania i praktyki związane ze szczęściem i cały czas jesteśmy zaskakiwane nową wiedzą. Szczęście to praktyka uważności, to trening i wreszcie najważniejsze: To szczęście poprzedza sukces, a nie odwrotnie.

Zapraszam na warsztat, który łączy to, co mówi na temat szczęścia nauka, z tym, co o szczęściu wie od dawna filozofia. Zapraszamy na warsztat, który pozwoli Ci praktykować, poznawać i uczyć się szczęścia.
Zapraszam przede wszystkim na warsztat, który Ci się najzwyczajniej w świecie opłaca. Nie ma potrzeby, żeby mózg walczył z sercem – ważne jest i szkiełko i oko, jak również serca czucie, jak miewał wieszcz nasz Mickiewicz Adam.Zapraszam na warsztat, który zaspokoi potrzeby sceptyków i ciekawość poszukujących.

Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto Cie wyprowadza z równowagi?… podnosi ciśnienie…? Doprowadza do tzw. czerwoności? Ile razy niepotrzebnie się frustrowałeś/aś… denerwowałeś/aś lub niby tylko popsuło Ci to humor?

Jest na to pewna metoda. Na warsztacie pt. „Toksyczne relacje – odkryj co pod spodem” zaprezentujemy sposób, dzięki któremu wprowadzając w swoją codzienność mikro-korektę zyskasz makro-rezultat. Brzmi to może jak slogan, ładne słówka, ale obie mamy dowody na to, że to naprawdę działa i każdy z nas może to zastosować.

Metoda Daniela Ofmana przedstawia zaskakujący sposób identyfikacji i wzmacniania pozytywnych cech każdej osoby. Podstawowa struktura Ofmana obejmuje cztery koncepcje:
– Jakość Rdzenia,
– Pułapki,
– Wyzwanie
– i Alergia.
To prosty sposób na uzyskanie wglądu w to, kim jesteś i co Cię „uruchamia”. Unikalny i inspirujący sposób na poznanie siebie i zrozumienie innych. Włączenie tego rodzaju analizy daje realną szansę na poprawę relacji, a także zwiększenie wydajności zespołów i organizacji.

Celem szkolenia jest pokazanie bardzo prostych a zarazem skutecznych technik zarządzania sobą w czasie połączonych z motywacją. Bardzo często bowiem tak planujemy swój dzień, miesiąc, rok, że pod koniec danego okresu jesteśmy na tyle zmęczeni, że już nic nam się nie chce. A właściwe planowanie czasem może przyczynić się do konkretnych rezultatów, do spełniania swoich marzeń, celów, do bycia zadowolonym z kariery i życia prywatnego. Świadomość pewnych mechanizmów pozwala na znalezienie w sobie wewnętrznej motywacji do działania, która jest niewspółmiernie bardziej skuteczna od motywacji zewnętrznej (jaką są np. pieniądze czy uznanie drugiej osoby).

Szkolenie kierowane jest do każdego, kto zauważył jak bardzo przyspieszyło nasze życie, jak wiele rzeczy nam czasem „umyka“, jak szybko musimy się przystosować do zmian a równocześnie pragniemy więcej czasu dla siebie i rodziny, większego poczucia wolności i sprawstwa w codzienności. Szkolenie jest dla osób, które szukają motywacji do działania, pragną większej wydajności i szukają różnych dróg w swoim rozwoju osobistym.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają techniki zarządzania sobą w czasie, źródła motywacji oraz narzędzia pozwalające na wzmocnienie poczucia własnej wartości. Te trzy elementy są potrzebne zarówno każdemu człowiekowi, jak i każdemu przedsiębiorcy, który w szczególności współpracując z klientami i wieloma różnymi kontrahentami ma myśl „Oj – żeby doba trwała 36 godzin“.

Celem szkolenia jest przede wszystkim rozwijanie inteligencji finansowej. Pieniądze to jedna z największych ludzkich żądz. Nie umiemy dzisiaj bez nich żyć, pragniemy ich, robimy wiele rzeczy dobrych i niedobrych z powodu pieniędzy. Wielu z nas chce ich po prostu „więcej”, pragniemy być bogaci, marzymy o wolności finansowej. Ale czym jest wolność finansowa? Co jest dla nas ważniejsze – wolność finansowa, a może bezpieczeństwo czy wygoda? Jak określić ile to jest to „więcej”? Co zrobić, żeby pieniądze do nas po prostu „przylgnęły”?.

Szkolenie kierowane jest do każdego, kto chce mieć „więcej” pieniędzy, kto chce się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę na temat finansów i każdego kto chce w świadomy sposób kierować swoim życiem, swoja finansową przyszłością i karierą.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest inteligencja finansowa, jakie umiejętności potrzebne są do jej wzmacniania i rozwijania. Poznają różnicę między psychiką osoby pracującej na etacie lub specjalisty, a osoby przedsiębiorczej lub inwestora. Uczestnicy szkolenia doświadczą pracy nad swoimi przekonaniami na temat pieniędzy i stworzą swoje własne cele finansowe. Szkolenie zakończy się napisaniem planu finansowego na określony okres i celi dla każdego z uczestników. Zrobią zatem pierwszy krok do swojej wolności finansowej!

Celem szkolenia jest przede wszystkim podniesienie świadomości każdego z nas, a w szczególności przedsiębiorcy w zakresie innowacyjności. Jak wiadomo epoka industrialna, cudownie się rozwijająca w XX wieku, już minęła. Obecnie żyjemy i zarabiamy w epoce informacyjnej, w epoce gdzie wiedza, nowa technologia i innowacja to podstawa nie tylko do poszukiwania pomysłu na biznes, ale przede wszystkim do jego rozwoju, do sukcesu finansowego i do szeroko rozumianej wolności. A zatem uświadomienie sobie jak bardzo istotne są takie cechy charakteru jak elastyczność i kreatywność jest dzisiaj bardzo ważne – bo tylko ta osoba, która szybko się przystosuje do nowej sytuacji, która wymyśli nowe, lepsze, bardziej kreatywne podejście do danego zagadnienia wygrywa!

Szkolenie kierowane jest do każdego, kto zauważył potrzebę rozwoju osobistego w zakresie kompetencji miękkich. Jest skierowane do każdego, kto otwarcie się przed samym sobą przyznaje, że kilkanaście lat edukacji państwowej skutecznie zabiło w nim innowacyjność, elastyczność, kreatywność, no bo przecież w szkole „lepiej nie być innym”. Szkolenie jest skierowane do każdego, kto szuka nowych pomysłów na biznes, kto chce innych, niekonwencjonalnych rozwiązań dla swoich problemów, klientów czy chce zmienić profil swojej działalności.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jaka jest różnica między twórczością, a kreatywnością. Uczestnicy szkolenia poznają innowacyjne techniki rozwiązywania problemów, fazy myślenia twórczego oraz doświadczą sposbów rozwoju kreatywności.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

13 lat

doświadczenia, praktyki w zakresie szkoleń z kompetencji miękkich

4500 godzin

przeprowadzonych wykładów, szkoleń

1800 godzin

sesji, konsultacji indywidualnych

Poznaj moje aktualne szkolenia

Rekomendacje